Pod Türkiye E-Sigara Sitesi Kurumsal

Yeni Nesil Profesyonel Cihazların Satışını Gerçekleştiren Firmamız,
İlkeli E-Ticaret Anlayışını, Müşterilerine Yansıtmaktadır.
Pod Elektronik Sigara ve Likit Çeşitlerini Kapıda Ödeme Avantajı ve Hızlı Kargo ile Gönderimini Sağlayan Firmamız, Orjinal Ürün Garantisi ve Satış Sonrası Destek Hizmeti Sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tüm siparişleriniz ciddi bir titizlik ile hazırlanır ve kargoya verilir. İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Avantajı, cihazları çok iyi tanıma ve Orjinal ürün garantisi sunma noktasında ilkeli alışveriş anlayışına sahip bir site olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Satış ve Destek Hattı

Sipariş öncesi merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayan uzman kadromuz mevcut olup, Satış sonrasında da aynı hassasiyetle müşterilerimizin soru ve taleplerini ciddi bir önemle değerlendirmekteyiz.

Toptan Satış Merkezi

Pod Cihazları ve Salt Likit çeşitlerin stoklarımızda yer aldığı tüm ürünlerin perakende satışı yapıldığı gibi toptan da satışı mevcut olup, Türkiye’nin her yerine en uygun fiyat seçenekleri ile gönderimi yapılmaktadır.

Whatsapp Sipariş Hattı

podturkey.com olarak sipairşlerinizi sitemiz üzerinden verebileceğiniz gibi telefon ve Whatsapp üzerinden de verebilirsiniz. Kapıda ödeme avantajı ile gönderimi sağlanmaktadır.

What can we do for you ?

Bizleri Sipariş öncesi ya da sonrası için çağrı merkezi ve Whatsapp hattı olan 0539 742 12 75 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Cihaz ve Heets çeşitleri başta olmak üzere, Aksesuar ve Yedek parça ürünlerin tamamı orjinal ve kendi kapalı kutusunda gönderimi sağlanmaktadır.

Türkiye geneli tüm gönderilerimizi MNG Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Kapıda Ödeme Avantajı sunan firmamız, İstanbul içi dilerseniz Ekstra ücret karşılığında Aynı Gün hızlı Moto Kurye ile Teslimat yapılmaktadır.

iQos 2.4, 2.4 Plus, iQos 3 ve iQOS 3 Multi gibi tüm cihazların tamirini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içi Moto Kurye ile aynı gün cihazınızı alır tamirini yapar ve tekrar kurye ile teslim etme imkanımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iQos Tamir Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verme adına mağaza satışımız malesef yoktur. İstanbul içi Hızlı Moto Kurye ile dilediğiniz adrese teslimat yapmaktayız.

× How can I help you?